Mikołajki z MDK

16 listopada 2017- 10:00

Spotkanie z Mikołajem
Zapraszamy wszystkie dzieci 3 grudnia 2017 roku o godz. 16:00 na lubliniecki Rynek, gdzie  odbędzie się „Kolęda do Świętego Mikołaja” w wykonaniu clownów RUPHERT i RICO.
Gwarantujemy świetną zabawę oraz świąteczną atmosferę. Ubierzcie się ciepło i przygotujcie na ponad godzinę wspólnej zabawy!

Pogotowie Mikołajkowe
Dla wszystkich rodziców, którzy chcieliby, aby ich pociechy odebrały prezent z rąk Świętego Mikołaja, mamy dobrą wiadomość. Będzie to możliwe dzień przed „Mikołajkami”
5 grudnia 2017 roku w godz. 17:00-19:00. Tego dnia w „Galerii pod Glinianym Aniołem” działać będzie „Pogotowie Mikołajkowe”.
Rodzice proszeni są o dostarczenie opisanych prezentów do Galerii przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji na temat Pogotowia Mikołajkowego w „Galerii pod Glinianym Aniołem” oraz pod nr tel. 34 351 06 88 (po godz. 15:00).

Mikołajkowe seanse filmowe
W dniach 6-7 grudnia 2017 roku Kino „Karolinka” zaprasza na „Mikołajkowe seanse filmowe”:
„Paddington 2” Przedpremierowy pokaz! 2D dubbing, gatunek: komedia, familijny, prod. Francja, Wielka Brytania, b/o
Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania
w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać.
Bilety: 15 zł normalny, 12 zł ulgowy
„Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy” Premiera! 2D dubbing, gatunek: animacja, prod. Kanada, b/o
Dołącz do Barbie i jej sióstr — Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę.
Bilety: 15 zł normalny, 12 zł ulgowy
Szczegółowy repertuar kina na http://mdk.lubliniec.pl/kino

16 listopada 2017