Men in Black: International

Gatunek: Komedia, sci-fi
Reżyseria: F. Gary Gray
Scenariusz: Matt Holloway, Art Marcum
Obsada: Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Liam Neeson, Rebecca Ferguson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Dystrybucja: UIP
Premiera: 14 czerwca 2019

Men in Black zawsze chronili Ziemię przed prawdziwymi szumowinami z kosmosu. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest… wtyczka. Szef brytyjskiej centrali High T (Liam Neeson) do rozpracowania tej delikatnej sprawy wyznacza doświadczonego Agenta H (Chris Hemsworth) oraz nowicjuszkę Agentkę M (Tessa Thompson). Ta dwójka stworzy parę, która długo nie pozwoli o sobie zapomnieć w całej galaktyce.

W filmie zobaczymy plejadę gwiazd, bo obok Chrisa Hemswortha, Tessy Thompsoni Liama Neesona również Emmę Thompson, Rebeccę Ferguson i słynny duet tancerzy-bliźniaków Les Twins(Larry i Laurent Bourgeois).

Film wyreżyserował F. Gary Gray, twórcy hitu „Szybcy i wściekli 8” oraz obsypanego nagrodami „Straight Outta Compton”.