Mary Poppins powraca

Scenariusz: David Magee
Produkcja: USA
Premiera: 19 grudnia 2018

Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!
W roli słynnej niani zobaczymy znakomitą Emily Blunt („Dziewczyna z pociągu”, „Tajemnice lasu”). Film „Mary Poppins powraca” wyreżyserował Rob Marshall („Tajemnice lasu”, „Chicago”). Scenariusz opracował David Magee („Życie Pi”) na podstawie opowiadania, które współtworzył z Marshallem i Johnem DeLucą („Tajemnice lasu”) opartego na motywach książek o Mary Poppins autorstwa P.L. Travers.

14 stycznia