Listy do M. 3

Gatunek: komedia rom.
Reżyseria: Tomasz Konecki
Scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski
Obsada: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Andrzej Grabowski
Premiera w Polsce: 10.11.2017

Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M.2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak Lejdis i Testosteron. Listy do M. 3 znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.

15 października 2017