LEGO® NINJAGO®: FILM

LEGO® NINJAGO®: FILM
Gatunek: animacja, komedia
Reżyseria: Charlie Bean, Paul Fisher, Bob Logan
Scenariusz: Tom Wheeler, Jared Stern, John Whittington, Paul Fisher, William Wheeler, Dan Hageman, Kevin Hageman
Premiera w Polsce: 22.09.2017

W pełnometrażowym filmie Ninjago do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele – tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO. Grupie przewodzi mistrz kung fu, Wu, równie mądry, co dowcipny. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów — i jednocześnie ojca samego Lloyda.

To epickie starcie mecha z mechem i ojca z synem wystawi na próbę członków groźnej, choć niezdyscyplinowanej grupy współczesnych wojowników ninja. Każdy z nich będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać swoją prawdziwą moc.

20 września 2017