Książę Czaruś (2D dubbing)

14 czerwca 2018- 10:00

Książę Czaruś
Reżyseria: Ross Venokur
Scenariusz: Ross Venokur
Gatunek: animacja, komedia, musial
Produkcja: Kanada, USA
Czas twania: 90 minut
Premiera w Polsce: 27 lipca 2018

Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego księcia Filipa. Zaklęcie sprawia, że  teraz młodzieniec zakochuje się w każdej napotkanej dziewczynie, od razu się oświadczając. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich wierzy, że przystojny książę ożeni się właśnie z nią. Ojciec Filipa, kompletnie nieświadomy klątwy, jaka ciąży nad jego synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia chłopakowi ultimatum – albo znajdzie wreszcie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Filip, wspierany przez sprytną złodziejkę Lenore, wyrusza w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia.

14 czerwca 2018