„Kreatywni 60+”- warsztaty dla lublinieckich seniorów – listopad

18 października 2018- 10:00

Bardzo ciepło zapraszamy naszych lublinieckich seniorów do Miejskiego Domu Kultury na kolejne warsztaty w ramach akcji „Kreatywni 60+”. Zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem 34 351 06 88 w godz. 15.00-21.00.

– 13.11.2018 roku, godz. 11:00 „Japońskie origami”, wstęp wolny
Instruktor: Akemi Yasuhara
W tajniki japońskiej sztuki składania papieru, bez użycia nożyczek, kleju i dodatkowych ozdób, wprowadzi nas Akemi – wolontariuszka z Japonii, która najbliższy rok spędzi w naszym rodzinnym mieście. Na tym spotkaniu nauczymy się składania figurek z arkuszy specjalnego papieru, dedykowanego tej niezwykłej sztuce.

– 27.11.2018 roku, godz. 11:00 „Adwentowy wieniec ze świecami”, wstęp wolny
Instruktor: Marzena Grzyb
Podczas warsztatów wykonamy tradycyjną kompozycję adwentową, którą ozdobimy 4 świecami. Wieniec będzie wykonany z materiałów florystycznych oraz świątecznych  dekoracji. Jego czar będzie towarzyszyć nam w oczekiwaniu na święta i na pewno będzie piękną ozdobą świątecznego stołu.

18 października 2018