Kreatywne warsztaty dla lublinieckich seniorów – Maj

12 kwietnia- 10:00

Kolejne dopołudniowe warsztaty z cyklu „Kreatywni 60+” zapowiadają się bardzo interesująco. Bardzo ciepło zapraszamy naszych lublinieckich seniorów do Galerii pod Glinianym Aniołem.

– 07.05.2019 godz. 11:00 „Zdobione torby eko”, wstęp wolny
Zachęcamy do stworzenia torby, która sprawdzi się jako kreatywny, ale też funkcjonalny prezent dla bliskiej osoby! Instruktor Monika Klimza-Gryc pokaże jak przy pomocy materiałów pasmanteryjnych oraz papierniczych można stworzyć małe dzieło sztuki ze zwykłej torby z papieru.

Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 w godz. 15.00-21.00.