Koncert ZPiT „Śląsk” w Lublińcu!

27 maja- 10:00

Już 8 czerwca 2019 roku na bulwarze Franciszka Grotowskiego w Lublińcu wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”. To uroczysty koncert, który uświetni lokalne obchody 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Koncert pt. „W Europie ze Śląskiem” rozpocznie się o godzinie 19.00. Wcześniej – o godzinie  17.00 – na scenie pojawią się artyści związani z Miejskim Domem Kultury. Zabiorą oni widzów w wyjątkową „Muzyczną podróż w czasie” – usłyszymy najnowsze hity, ale również piosenki z dawnych lat. Wybrane utwory z regionalnego repertuaru wykona lubliniecki Zespół Pieśni i Tańca „Halka”.

Szczególnym punktem wieczoru będzie wspólne odśpiewanie „Ody do radości” – hymnu Unii Europejskiej. Zapraszamy do wspólnego świętowania i śpiewania!

Sponsorem wydarzenia jest FCC Lubliniec Sp. z o.o.