Koncert w wykonaniu Joanna Bejm Quintet

25 września 2018- 10:00

Burmistrz Miasta Lublińca i Miejski Dom Kultury w Lublińcu zapraszają na koncert „Koniugacja Miłości” w wykonaniu Joanna Bejm Quintet w dniu 18 października 2018 roku o godz. 18:00.

W programie wiersze Haliny Poświatowskiej „ubrane” w autorskie kompozycje zespołu, oscylujące wokół ambitnego popu, jazzu i elektroniki. Projekt wyłamuje się spod pojęcia typowej „poezji śpiewanej”. Joanna zaprosiła do niego świetnych  instrumentalistów, mających jazzowe korzenie. Dzięki nim muzyka ma tutaj dużą siłę oddziaływania, przeplata się ze słowem, podkreślając jego piękno, jednocześnie nie pozostając w cieniu.

Wystąpią:
Joanna Bejm – śpiew