• To wydarzenie minęło.

Koncert urodzinowy André Rieu

27 lutego- 18:00 - 21:00

Najnowszy koncert André Rieu już wkrótce na ekranie Kina „Karolinka”! Tym razem wybitny skrzypek i dyrygent z okazji swoich 70. urodzin zabiera widzów w świat jego ulubionych utworów.

Koncerty André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa cieszą się popularnością na całym świecie. Po ostatnim zarejestrowanym występie pt. „Zatańczymy?”, czas na koncert urodzinowy. W końcu wirtuoz muzyki nie może obchodzić swojego jubileuszu inaczej, niż na scenie!

Podczas urodzinowego kinowego show z okazji 70. urodzin,  André Rieu opowie o swoim życiu i o miłości do muzyki. Oprowadzi też po swoim niezwykłym domu. Przypomni również fragmenty swoich najwspanialszych koncertów. Ich wybór okazał się dla maestra trudny: „To zadanie było wręcz niemożliwe do wykonania – powiedział – ale ja zawsze wybieram te utwory, które w danym momencie poruszają moje serce. Mam nadzieję, że poruszą one i Wasze”.

Retransmisja koncertu urodzinowego André Rieu w lublinieckim Kinie „Karolinka” odbędzie się 27 lutego 2020 o godzinie 18.00. Bilety dostępne w kasie kina (od godz. 15.00) i na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl w cenie 27 zł (bilet normalny) i 22 zł (bilet ulgowy).

Zapraszamy!

KUP BILET

Informacje o wydarzeniu

27 lutego 2020 (czwartek), godz. 18.00