Koncert Teresy Werner

20 września 2017- 10:00

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na koncert Teresy Werner w dniu 23 listopada 2017 roku o godz. 17:00.

Miejsce: sala widowiskowa MDK.

Bilety: 50 zł.
Sprzedaż biletów:
– przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl/
– w kasie MDK.

Rezerwacja biletów:
 – tel. 34 351 06 87 (w godz. 7:30-14:00) i 34 351 06 83 (w godz. 14:00-20:00),
 – e-mailem: mdk@lubliniec.pl.
 Bilety grupowe: zamówienia na adres: mdk@lubliniec.pl.

Teresa Werner  pochodzi z Nakła Śląskiego. "Odkąd pamiętam śpiew odgrywał dużą rolę w moim życiu – częste występy w szkole, regionalne konkursy muzyczne" – wspomina artystka. W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie. Od tamtej pory muzyka stała się dla Teresy prawdziwą pasją. Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja, Ameryka Północna. W 1991 roku reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce.

Zaistniała dzięki takim przebojom jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała". Jej piosenki oraz teledyski emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV. Artystka ma na swoim koncie nagrane trzy płyty CD oraz dwa krążki DVD. Teresa Werner wydała płytę "Miłość to nie zabawa", która zapowiada jej nowy wizerunek i odświeżony styl muzyczny. Dzięki setkom koncertów w całym kraju, jej muzyka dociera do jeszcze większego grona odbiorców.

20 września 2017