Koncert Patriotyczny w wykonaniu MMOD

18 października 2018- 10:00

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków najważniejsze święto państwowe. Podczas tegorocznych, jakże szczególnych obchodów 100. rocznicy odzyskania Niepodległości w dniu 11 listopada uczcimy pamięć wszystkich tych, którym zawdzięczamy wolność i suwerenność.

Burmistrz Miasta Lublińca zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania tego wyjątkowego wydarzenia. O godzinie 15:00 na sali widowiskowej rozpocznie się Koncert Patriotyczny w wykonaniu naszej wybitnej Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu pod batutą Bartłomieja Pięty wraz z solistami: Magdaleną Meisel, Katarzyną Sucharą, Marianem Chrobokiem oraz Jackiem Kapicą.

18 października 2018