Koncert Noworoczny – „Johann Strauss Show”

4 stycznia- 10:00

Wydarzenie, na którym warto być w Nowym Roku, to niewątpliwie Koncert Noworoczny, na który zaprasza mieszkańców Burmistrz Miasta Lubliniec, i który odbędzie się 12 stycznia 2019 roku o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.

Gala „Johann Strauss Show” to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca – świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentelmanów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Strauss Orchestra. Będą mieli Państwo okazję usłyszeć najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów i nie tylko…

W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, solistów i tancerzy. Wirtuozerskie arie w wykonaniu gwiazd oraz piękne scenografie w połączeniu z choreografią sprawią, że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Zespół zabierze Państwa do krainy baśniowego Wiednia.

Bezpłatne wejściówki na to wspaniałe wydarzenie będzie można odebrać w kasie MDK w Lublińcu 7 stycznia 2019 od godz. 16.00.

4 stycznia