Koncert „Najpiękniejsze Musicale” w wykonaniu Piotra Lempy

15 lutego 2018- 10:00

Zapraszamy na wspaniałe muzyczne wydarzenie jakim będzie koncert pt. „Najpiękniejsze Musicale” w wykonaniu Piotra Lempy. Koncert odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu 4 kwietnia 2018 roku o godz. 18:00.

Artysta zaprezentuje utwory z  najbardziej znanych musicali na świecie, m.in. ze „Skrzypka na dachu”, „My Fair Lady” czy „Jekyll&Hyde”.

Miejsce: sala widowiskowa MDK

Bilety: 45 zł

Sprzedaż biletów:
– przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl/
– w kasie MDK.

Rezerwacja biletów:
 – tel. 34 351 06 87 (w godz. 7:30-14:00) i 34 351 06 83 (w godz. 14:00-20:00),
 – e-mailem: mdk@lubliniec.pl.
Bilety grupowe: zamówienia na adres mdk@lubliniec.pl.

Piotr Lempa to Absolwent The Royal Academy of Music w Londynie, Cardiff International Academy of Voice oraz Gdańskiej Akademii Muzycznej. Jako solista wystąpił na I roku studiów w Requiem W. A. Mozarta podczas festiwalu Tempus Paschale w Katedrze Lubelskiej. Na scenie operowej pojawił się po raz pierwszy na III roku studiów w Weselu Figara W. A. Mozarta w Operze Bałtyckiej. Od tej pory regularnie występuje na deskach oper w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, Polsce i we Włoszech. Koncertuje w kraju i za granicą (Anglia, Walia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, USA). W 2011 roku artysta otrzymał tytuł doktora sztuki w dziedzinie sztuki muzyczne, dyscyplinie artystycznej – wokalistyka. Piotr jest również dyrektorem artystycznym Dobrodzien Classic Festival, który odbywa się corocznie od 2004r. w Dobrodzieniu – jego miejscowości rodzinnej.

15 lutego 2018