Koncert muzyki filmowej w wykonaniu lublinieckiej orkiestry dętej – drugi termin

1 lutego- 10:00

Działająca przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą Bartłomieja Pięty oraz Gospelsi pod dowództwem Karoliny Wieczorek i Artura Tekieli przygotowali dla Państwa nowe artystyczne wydarzenie!

Już 24 lutego 2019 roku o godz. 15:00 na sali widowiskowej MDK odbędzie się koncert muzyki filmowej.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia przez internet lub w kasie MDK (od godz. 15:00).

Nasza zdolna orkiestra wykona znane przeboje pochodzące z największych dzieł kinematografii. We współpracy z solistami: Magdaleną Maisel i Grzegorzem Wilkiem oraz Gospelsami z MDK przeniosą Państwa w świat słynnych hitów kinowych.

Magdalena Maisel na co dzień jest skrzypaczką w Filharmonii Częstochowskiej. Brała udział w programie „Bitwa na głosy”, śpiewając w zwycięskiej grupie Piotra Kupichy z zespołu FEEL. Mogliśmy ją zobaczyć w programie „Szansa na sukces” oraz w drugiej edycji programu X-FACTOR. Dzięki wspaniałemu wystąpieniu podczas Koncertu Patriotycznego zapadła w pamięć również lublinieckiej widowni.
Grzegorz Wilk – solista oratoriów Piotra Rubika śpiewał w największych salach USA i Kanady podczas kilku międzynarodowych tournee. Współpracował m.in. z Leszkiem Możdżerem, Włodzimierzem Korczem, Jackiem Cyganem. Wokalista najpopularniejszych programów rozrywkowych m.in. „Jaka to Melodia” i parodysta w programie „Szymon Majewski Show”.
Zapraszamy na kolejną niezwykłą podróż z naszą orkiestrą przez świat dźwięków, gatunków i interpretacji.