„Kolejka” Teatru po pracy kolejny raz w MDK

15 maja 2017- 10:00

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na kolejny spektakl Teatru po pracy pt. „Kolejka”. Spektakl po raz trzeci będzie można zobaczyć 31 maja 2017 roku o godz. 18:30.
Jeśli będzie dużo chętnych, "Kolejkę" zagramy tego samego dnia o godz. 20:30.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia przez internet na www.mdk.lubliniec.pl w zakładce "KUP BILET" oraz w kasie MDK od godz. 15:00.

Do wybrania się na spektakl  Teatru po pracy niech zachęci Państwa wypowiedź jednego z internautów po premierze „Kolejki:
„Bylem, widziałem i zemdlałem! Po pierwsze nie chodzę do teatru regularnie, wiec NIE jestem żadnym krytykiem ale napisze jedno… KAPITALNIE POZYTYWNY SPEKTAKL, CZLOWIEK OD RAZU BUDZI SIE DO ŻYCIA I MYŚLENIA! Czemu tak myślę? Bo biorą w nim udział osoby, które codziennie ciężko pracują, a mimo to zagrali tak profesjonalnie, że naprawdę ciężko było oddychać! Fale "hejtu" schowajmy do kieszeni i jeszcze raz bijmy brawa dla wszystkich uczestników! Pani reżyser również należą się brawa bo żeby zjednać taka grupę (a było ich ponad 30) to naprawdę niezłe wyzwanie! TEATR PO PRACY- CHCEMY WIECEJ!!!!”

15 maja 2017