• To wydarzenie minęło.

24 kwietnia- 00:00

2D napisy

miejsce: Kino Karolinka

bilety: 16 zł, ulgowy 14 zł – od 15 lat. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

Kłamstewko

Gatunek: Dramat, komedia
Reżyseria: Lulu Wang
Scenariusz: Lulu Wang

Produkcja: Chiny, USA
Dystrybucja: M2 Films
Premiera: 7 luty 2020

Gdy mieszkająca w Nowym Jorku Billi dowiaduje się o chorobie ukochanej babci Nai Nai, w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać. Jednak rodzina Billi decyduje się zataić przed Nai Nai informację o jej stanie zdrowia i postanawia zorganizować rodzinne spotkanie pod pretekstem skleconego naprędce absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Co z tego, że pan młody zna się ze swoją narzeczoną zaledwie od kilku tygodni! Wszystkie tajemnice są dozwolone, a dzięki temu przyjazd całej rodziny, rozsianej po całym świecie, nie wzbudza podejrzeń ukochanej babci.

KUP BILET

piątek 24.04.2020 r., godzina: 18.00