• To wydarzenie minęło.

Kino „Karolinka” pod chmurką // film „Projekt Floryda”

21 sierpnia- 20:30 - 22:30

Zapraszamy na kolejny seans z cyklu Kino „Karolinka” pod chmurką. 🙂 W piątek, 21 sierpnia na ekranie zobaczymy film „Projekt Floryda” (reż. Sean Baker).
Bohaterką filmu jest… 6-letnia dziewczynka o zawadiackim uśmiechu. Razem ze swoją ekscentryczną mamą mieszka w motelu, niedaleko… Disneylandu. Żyją w bardzo specyficznej społeczności: rozmaitych dziwaków, życiowych przegranych, czy zarabiających najniższą krajową sprzątaczek. Dziewczynka jest nieświadoma coraz bardziej ryzykownych kroków, jakie podejmuje mama, by opłacić pokój w motelu na kolejny tydzień.
Film przeznaczony dla widzów od lat 15.
W przypadku niepogody seans zostanie przeniesiony na inny termin – informacje zostaną podane na Facebooku i stronie www MDK Lubliniec.
Kino „Karolinka” pod chmurką jest częścią Miejskiego Projektu Streetworkingowego – Lubliniec Miasto Dobrych Emocji.

Informacje o wydarzeniu

21 sierpnia 2020, godz. 20.30

seans odbędzie się przed budynkiem MDK

wstęp wolny

Film przeznaczony dla widzów od lat 15.

21 sierpnia
Wydarzenie kategorie: