• To wydarzenie minęło.

Kino „Karolinka” pod chmurką // film „Najlepszy”

24 lipca- 20:30 - 22:30

Zapraszamy na pierwszy seans z cyklu Kino „Karolinka” pod chmurką. 🙂 W piątek, 24 lipca na ekranie zobaczymy film „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego, który stoi też za takimi tytułami jak „Bogowie” czy „Belefer”.
„Najlepszy” to biografia Jerzego Górskiego, który w historii świata zapisał się jako mistrz świata w podwójnym triatlonie. Nie jest to jednak historia kolejnego sportowca, który od dziecięcych lat poświęcał uwagę rozwojowi talentu.
Młodość Jerzego Górskiego stoi pod znakiem narkomanii – burdy, odwyki w szpitalu to jego codzienność. W jego życiu pojawiają się jednak osoby, które pomagają mu zerwać z nałogiem. A później stać się tytułowym: najlepszym.
W przypadku niepogody seans zostanie przeniesiony na inny termin – informacje zostaną podane na Facebooku i stronie www MDK Lubliniec.
Kino „Karolinka” pod chmurką jest częścią Miejskiego Projektu Streetworkingowego – Lubliniec Miasto Dobrych Emocji.

Informacje o wydarzeniu

24 lipca 2020, godz. 20.30

seans odbędzie się przed budynkiem MDK

wstęp wolny