• To wydarzenie minęło.

Kino „Karolinka” pod chmurką // film „Na noże”

4 września- 20:00 - 22:00

Zapraszamy na wrześniowy seans z cyklu Kino „Karolinka” pod chmurką. 🙂 W piątek, 3 września na ekranie zobaczymy film „Na noże”.

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. W tej roli fenomenalny Daniel Craig.

Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. . Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

Film przeznaczony dla widzów od lat 15.

W przypadku niepogody seans zostanie przeniesiony na inny termin – informacje zostaną podane na Facebooku i stronie www MDK Lubliniec.
Kino „Karolinka” pod chmurką jest częścią Miejskiego Projektu Streetworkingowego – Lubliniec Miasto Dobrych Emocji.

Informacje o wydarzeniu

4 września 2020, godz. 20.00

seans odbędzie się przed budynkiem MDK

wstęp wolny

Film przeznaczony dla widzów od lat 15.

Wydarzenie kategorie:
, ,