• To wydarzenie minęło.

Kino „Karolinka” pod chmurką // film „Loveling”

11 września- 20:00 - 22:00

Zapraszamy na wrześniowy seans z cyklu Kino „Karolinka” pod chmurką. Tym razem mamy propozycję wprost z Południowej Ameryki. 🙂 W piątek, 11 września na ekranie zobaczymy film „Loveling” w reżyserii Gustavo Pizzi.

Irene wraz z mężem i czwórką dzieci mieszka w małym miasteczku na obrzeżach Rio de Janeiro. Jej najstarszy syn Fernando jest utalentowanym graczem w piłkę ręczną. Pewnego dnia chłopak zostaje zaproszony do profesjonalnej drużyny w Niemczech. Rodzina musi podjąć szybką decyzję o wyjeździe, od którego zależy jego dalsza kariera.

Zaskoczona obrotem spraw Irene, stara się poradzić sobie z wizją nagłego rozstania z synem, pokonać własny niepokój i odkryć w sobie nowe siły, by przyzwyczaić się do życia bez ukochanego dziecka.

Film przeznaczony dla widzów od lat 12.

W przypadku niepogody seans zostanie przeniesiony na inny termin – informacje zostaną podane na Facebooku i stronie www MDK Lubliniec.
Kino „Karolinka” pod chmurką jest częścią Miejskiego Projektu Streetworkingowego – Lubliniec Miasto Dobrych Emocji.

Informacje o wydarzeniu

11 września 2020, godz. 20.00

seans odbędzie się przed budynkiem MDK

wstęp wolny

Film przeznaczony dla widzów od lat 12.

Wydarzenie kategorie:
, ,