• To wydarzenie minęło.

Kino „Karolinka” pod chmurką // film „Kłamstewko”

18 września- 20:00 - 22:00

Zapraszamy na ostatni seans z cyklu Kino „Karolinka” pod chmurką. Tym razem mamy propozycję z drugiego końca świata – z Chin!  🙂 W piątek, 18 września na ekranie zobaczymy film „Kłamstewko” w reżyserii Lulu Wang.

Gdy mieszkająca w Nowym Jorku Billi dowiaduje się o chorobie ukochanej babci Nai Nai, w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać. Jednak rodzina Billi decyduje się zataić przed Nai Nai informację o jej stanie zdrowia i postanawia zorganizować rodzinne spotkanie pod pretekstem skleconego naprędce absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Co z tego, że pan młody zna się ze swoją narzeczoną zaledwie od kilku tygodni! Wszystkie tajemnice są dozwolone, a dzięki temu przyjazd całej rodziny, rozsianej po całym świecie, nie wzbudza podejrzeń ukochanej babci.

Film przeznaczony dla widzów od lat 13.

W przypadku niepogody seans zostanie przeniesiony na inny termin – informacje zostaną podane na Facebooku i stronie www MDK Lubliniec.
Kino „Karolinka” pod chmurką jest częścią Miejskiego Projektu Streetworkingowego – Lubliniec Miasto Dobrych Emocji.

Informacje o wydarzeniu

18 września 2020, godz. 20.00

seans odbędzie się przed budynkiem MDK

wstęp wolny

Film przeznaczony dla widzów od lat 15.

Wydarzenie kategorie:
, ,