• To wydarzenie minęło.

Kino „Karolinka” pod chmurką // film „Green Book”

31 lipca- 20:30 - 22:30

Zapraszamy na drugi seans z cyklu Kino „Karolinka” pod chmurką. 🙂 W piątek, 31 lipca na ekranie zobaczymy film „Green Book” (reż. Peter Farrelly).
,,Green Book” to oscarowa opowieść o nietuzinkowej przyjaźni. Bohaterów dzieli status społeczny, stan konta, nastawienie do świata. Jeden z nich – utalentowany muzyk, otoczony gronem fanów, a jednak – samotny. Drugi  – otoczony rodziną, ale uznaje prawo pięści za jedyny sposób rozwiązywania konfliktów, nierzadko przekraczając granice.
Duet wyrusza w drogę, w której każdy z nich przewartościuje swoje życie pod względem wartości,  poglądów, szacunku do drugiego człowieka czy sposobów na rozwiązywanie trudności. Wbrew pozorom – świat okazuje się być do zniesienia bez alkoholowego wsparcia  czy użycia pięści.
Film przeznaczony dla widzów od lat 13.
W przypadku niepogody seans zostanie przeniesiony na inny termin – informacje zostaną podane na Facebooku i stronie www MDK Lubliniec.
Kino „Karolinka” pod chmurką jest częścią Miejskiego Projektu Streetworkingowego – Lubliniec Miasto Dobrych Emocji.

Informacje o wydarzeniu

31 lipca 2020, godz. 20.30

seans odbędzie się przed budynkiem MDK

wstęp wolny

Film przeznaczony dla widzów od lat 13.

31 lipca
Wydarzenie kategorie: