• To wydarzenie minęło.

Kino „Karolinka” pod chmurką // film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”

14 sierpnia- 20:30 - 22:30

Zapraszamy na kolejny seans z cyklu Kino „Karolinka” pod chmurką. 🙂 W piątek, 14 sierpnia na ekranie zobaczymy film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”

Pełen włoskiej ekspresji film o tym, jak bardzo nasze życie zdominowały smartfony i media społecznościowe. Siedmioro przyjaciół spotyka się na kolacji, podczas której postanawiają, że wszystkie maile, SMSy, czy rozmowy telefoniczne, jakie dostaną, będą czytane lub odbierane na głos. Niewinna z pozoru gra sprawia, pokazuje smutną prawdę: życie bohaterów toczy się równolegle – w realu  i w świecie smartfona.

Film przeznaczony dla widzów od lat 15.

W przypadku niepogody seans zostanie przeniesiony na inny termin – informacje zostaną podane na Facebooku i stronie www MDK Lubliniec.
Kino „Karolinka” pod chmurką jest częścią Miejskiego Projektu Streetworkingowego – Lubliniec Miasto Dobrych Emocji.

Informacje o wydarzeniu

14 sierpnia 2020, godz. 20.30

seans odbędzie się przed budynkiem MDK

wstęp wolny