Kiermasz świąteczny w MDK

27 listopada 2018- 10:00

Jak co roku o tej pięknej porze, tradycji stanie się zadość i w dniach 1 do 2 grudnia 2018 roku będziemy mieli okazję przybyć na Kiermasz Świąteczny. Wydarzenie będzie miało miejsce w holu Miejskiego Domu Kultury  i trwać będzie od godziny 14:00 do godziny 20:00 zarówno w sobotę jak i niedzielę.

W ciągu tych dwóch dni będziemy mogli zakupić i podziwiać wyjątkowe rękodzieła  z decoupagem i ceramiką na czele. Pojawią się również dekoracje świąteczne, eko-maskotki, rozmaite przedmioty wykonane z filcu, cieplutkie zimowe czapki oraz wiele, wiele innych świątecznych cudowności i smakołyków…

Istotną informacją jest to, iż ze względu na bardzo dużą ilość wystawców, w sobotę będą inne stoiska niż w niedzielę, więc warto nas odwiedzić w obydwa dni, a bogactwo rękodzieł na pewno zainspiruje nas do wyboru niepowtarzalnych prezentów dla najbliższych.

Przy okazji zapraszamy do Galerii pod Glinianym Aniołem, gdzie będzie można usiąść przy filiżance kawy lub herbaty i spędzić miło popołudnie.

27 listopada 2018