Kabaret Smile w najnowszym programie

24 września 2018- 10:00

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza 22 listopada 2018 roku o godz. 17:30 i 20:30 na występ Kabaretu Smile w najnowszym programie "To się nadaje do kabaretu".

Miejsce: sala widowiskowa MDK
Bilety: 60 zł

Sprzedaż biletów:
– przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl/
– w kasie kina MDK

Rezerwacja biletów:
 – tel. 34 351 06 87 (w godz. 7:30-14:00) i 34 351 06 83 (w godz. 14:00-20:00),
 – e-mailem: mdk@lubliniec.pl.
Bilety grupowe: zamówienia na adres mdk@lubliniec.pl.

"To się nadaje do kabaretu" – NOWY program kabaretu Smile!
W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!".

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – "to się nadaje do kabaretu!".

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl "na żywo"!

24 września 2018