Kabaret Młodych Panów – dodatkowy termin występu

19 marca 2017- 10:00

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza 25 maja 2017 roku o godz. 17:30 i 20:30 na występ Kabaretu Młodych Panów w programie „Bogowie”.

Miejsce: sala widowiskowa MDK
Bilety: 40 zł dostawka

Zakup biletów w kasie MDK codziennie od godz. 15:00 lub przez internet na stronie www.mdk.lubliniec.pl w zakładce KUP BILET.

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia – nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”.
Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia.
Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie.
Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach.
“Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie”.
                                                                    Erich Fromm

Kabaret Młodych Panów – grupa kabaretowa założona w Rybniku w 2004 roku, którą tworzą: Rober Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk.

19 marca 2017