John Wick 3

Gatunek:  Thriller, Akcja
Reżyseria:  Chad Stahelski
Scenariusz:  Derek Kolstad
Obsada:  Keanu Reeves, Halle Berry, Ian McShane, Laurence Fishburne, Mark Dacascos
Produkcja:  USA
Dystrybucja:  Monolith Films
Czas trwania: 2 godziny 11 minut
Premiera:  17 maja 2019

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?