Joga z certyfikowaną instruktorką w MDK

3 października 2018- 10:00

Wszystkich miłośników i amatorów jogi zapraszamy w poniedziałki i czwartki na zajęcia z certyfikowaną w Indiach nauczycielką jogi Małgorzatą Pardułą.

UWAGA! Pierwsze zajęcia 08.10.2018 roku i 11.10.2018 roku – BEZPŁATNE.

Poniedziałki godz. 9:00 – „Regeneracyjna Joga od podstaw”

Zajęcia dedykowane wszystkim tym, którzy właśnie zaczynają swoje regularne spotkania na macie, a także tym, którzy chcą utrwalić sobie znane już asany i lubią taką formę pracy z ciałem.

Sekwencje asan będą przygotowane w taki sposób, aby osoby szczególnie potrzebujące uwagi mogły skorzystać z zajęć, dlatego serdecznie zapraszamy seniorów, osoby z umiarkowanymi dolegliwościami pleców, panie po ukończonym 14- tygodniu ciąży oraz wszystkich potrzebujących łagodnej praktyki dodającej radości na początek tygodnia. Będziemy wspólnie szukać harmonii ciała, umysłu i oddechu.

Czwartki godz. 18:00 – „Joga dla każdego”

Na tych spotkaniach będziemy uczyć się od podstaw wszystkich najważniejszych pozycji w jodze, ale pozwolimy sobie na dodanie elementów dynamicznych, które wzmocnią nasze ciała oraz mięśnie i nauczą synchronizować je prawidłowo z oddechem. Ci, którzy już maja za sobą postawy jogi nie będą się nudzić, zajęcia będą prowadzone tak, aby każdy znalazł coś potrzebnego dla swojego ciała i umysłu.

Koszt zajęć:
– 4 wejścia w miesiącu 60 zł
– pojedyncze wejście 20 zł

Czas trwania zajęć: 75 min.

Od 15 stycznia we wtorki, środy i czwartki o godzinie 11:00 zapraszamy na dodatkowe zajęcia z Jogi z panią Małgorzatą Miśkowicz .

Małgorzata Parduła o sobie:
W 2009 roku w styczniu po raz pierwszy stanęłam na macie, zakochałam się w tej formie pracy z ciałem i tak już mi zostało.
Od 2015 roku uczę jogi zawodowo, przez 2 lata łączyłam to z prowadzeniem dwunastoosobowej agencji nieruchomości, ale ponad rok temu podjęłam decyzję o skupieniu się przede wszystkim na jodze.
Uczyłam w kilku miejscach we Wrocławiu – typowych szkołach jogi oraz w fittness clubie, ale mam również za sobą cykl warsztatów wyjazdowych.
W 2012 roku będąc w Indiach uzyskałam dyplom Yoga Vidya Gurukul dający mi międzynarodowe uprawnienia do nauczania hatha jogi.
Rok później zaczęłam kurs nauczycielski jogi wg. Iyengara. Pod pieczą wybitnych nauczycieli z Europy oraz Polski regularnie biorę udział w zjazdach oraz warsztatach, na których nieustannie się dokształcam. Aktualnie osiągnęłam poziom Introductory I i przygotowuję się do kolejnych egzaminów.
Jestem członkiem stowarzyszenia jogi Iynegara: http://joga.org.pl
Metoda, według której uczę różni się od klasycznej hatha jogi tym, że w naszej metodzie korzystamy z wielu pomocy typu klocki, paski, koce, drabinki, krzesła itp… Duży nacisk kładziemy na terapeutyczne i prozdrowotne właściwości jogi. Aktualnie inne szkoły czerpnią inspirację z takiego sposobu nauczania, gdzie prawidłowo wykonana asana ma ogromne znaczenie i na tym właśnie się koncentrujemy pracując z uczniami.

3 października 2018