#Jestem M. Misfit

20 grudnia- 00:00 - 23 grudnia- 00:00

miejsce: Kino Karolinka

bilety: 16 zł, ulgowy 14 zł, poranek 12 zł – od 7 lat. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

#Jestem M. Misfit

Gatunek: komedia
Reżyseria: Marcin Ziębiński
Produkcja: Polska
Dystrybucja: Mówi Serwis
Premiera: 8 listopada 2019

Życie Julii jest cudowne. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu „american dream”. Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni.

Julia będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole – Liceum Milenijnym rządzonym przez EKIPY: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych.

Niedługo w szkole odbędzie się coroczny konkurs muzyczny, w którym do wygrania będzie stypendium i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Julia nie może przegapić takiej okazji.
Czy Julia będzie w stanie pokonać Wiktorię, królową popularności? Czy Julię i Kubę połączy coś więcej niż tylko szkolna przyjaźń? „Misfit” to komedia młodzieżowa, który przypasuje każdemu. Nawet tym niedopasowanym.

W „Misfit” wystąpiły gwiazdy polskiego Internetu: Sylwia Lipka, Mateusz Ciawłowski, Filip Zabielski, Adrianna Kępka (Truebeautyisinternal), Sophie Reich, Emilia Królikowska (EmiFlesh), Olga Sałacka (Nanami Chan), Aleksandra Pawlik (Aleksmandostyle), Korneliusz Rzeźwicki (N3jxiom), Kinga Sawczuk (Kompleksiara), Maciej Ejsmont  (Sheo), Mateusz Baszczyński (vNarf), Filip Panek (Yoshi), Damian Krupa (Hadesiak), Andrzej Dyszkiewicz (Admiros), Przemek Bylina (Przemek BestGames), Julia Bojaruniec (Prostracja), Marta Rentel (Martirenti), Edyta Prusinowska (Eniiablog), Angelika Mucha (Little Mooonster96), zespół Felivers, zespół MY 3. W filmie występują również aktorzy Julia Chatys, Maciej Tomaszewski, Michał Diablo Waleszczyński, Daria Iwan i Aleksander Janiszewski.

KUP BILET

piątek 06.12.2019 r., godzina: 12.00