• To wydarzenie minęło.

Jarmark Wielkanocny w MDK już niebawem!

25 marca 2019- 10:00

Burmistrz Miasta Lublińca oraz Miejski Dom Kultury zapraszają na Jarmark Wielkanocny.

Kwietniowe weekendy dla Miejskiego Domu Kultury będą bardzo intensywne, m.in. za sprawą atrakcyjnej oferty kinowej, ale także Jarmarku Wielkanocnego.

07 kwietnia 2019 roku w godzinach 14:00-19:00 zapraszamy każdego kto ma słabość do pięknych rzeczy i szuka inspiracji na wielkanocne dekoracje i prezenty. Podczas jarmarku będzie można zakupić ręcznie malowaną odzież, dzianinową biżuterię, wyroby szydełkowe, ceramiczne oraz decoupage.

Odwiedź nas koniecznie jeśli pragniesz obdarować siebie lub najbliższych nietuzinkowym prezentem!

25 marca 2019
Wydarzenie kategorie: