IV Lubliniecka Gala „Być Kobietą”

18 lutego 2018- 10:00

Miasto Lubliniec jest pełne mądrych i silnych kobiet, którym tak wiele zawdzięczmy. Nietaktem więc byłoby gdybyśmy nie uczcili ich święta. Dlatego po raz czwarty Burmistrz Miasta Lublińca zaprasza na Lubliniecką Galę „Być Kobietą”. Wydarzenie odbędzie się 7 marca 2018 roku o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu.

A w programie:
  • wernisaż wystawy lokalnej artystki Czesławy Włuki pt. „Życie ze sztuką”. Tym razem Pani Czesława podjęła się fotografii dokumentalnej ukazującej „od podszewki” życie w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”.
  • wykład Ewy Kustwan – Mróz pt. „Być kobietą w tym świecie i przetrwać”. Pani Ewa jest psychologiem z 25 letnim doświadczeniem.. W swojej pracy zajmuje się m.in. problematyką zdolności i kreatywności, jest autorką warsztatów z obszaru rozwoju osobistego, poszukiwania własnych zasobów. Współpracuje z kilkoma uczelniami wyższymi. Na co dzień pracuje w Regionalnym Ośrodku Metodyczno-Edukacyjnym Metis w Katowicach.
  • metamorfoza poprowadzona przez Kaniut Studio Fryzjerskie,
  • wręczenie nagrody specjalnej „Kapelusza Edyty 2018”,
  • koncert zespołu „Frele”!
Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

18 lutego 2018