Iniemamocni 2 (3D dubbing)

23 maja 2018- 10:00

Iniemamocni 2
Gatunek: animacja, komedia
Reżyseria: Brad Bird
Obsada: Samuel L. Jackson, Holly Hunter
Produkcja: USA
Czas twania: 126 minut
Premiera w Polsce: 13 lipca 2018

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi, realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

23 maja 2018