Hotel Transylwania 3 (3D dubbing)

11 września 2018- 10:00

Hotel Transylwania
Gatunek: animacja, familijny, komedia
Reżyseria: Genndy Tartakovsky
Scenariusz: Michael McCullers, Genndy Tartakovsky
Produkcja: USA
Premiera: 12 październik 2018

Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

11 września 2018