Historie na papier przenoszone – poezja z Teatrem po Pracy

24 stycznia 2018- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z poezją z Teatrem po pracy, które odbędzie się 22 lutego 2018 roku godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.
Wstęp wolny!

Gościem specjalnym spotkania będzie Ireneusz Gimiński, który w ubiegłym roku debiutował powieścią „Wautyzmwzięci”. Obecnie pracuje nad zbiorem „Opowiadania optymistyczne”. Dla przyjemności i dla bliskich pisze także limeryki.. Tematem przewodnim będą „Historie na papier przenoszone”.

Cykl ten ma na celu przybliżać poezję wszystkim zainteresowanym. Każde spotkanie uświetni zaproszony gość specjalny, któremu będzie bliska tematyka prezentowanych utworów. Mile widziani uczestnicy, którzy zechcą zaprezentować swoje ulubione lub przez siebie napisane wiersze.

24 stycznia 2018