Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Reżyseria: Ron Howard
Scenariusz: Lawrence Kasdan, Jon Kasdan
Obsada: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Paul Bettany
Gatunek: przygodowy, sci-fi
Produkcja: USA
Premiera w Polsce: 25 maja 2018

W „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie” poznasz nieznane wcześniej przygody najsłynniejszego przemytnika w galaktyce! W czeluściach mrocznego i groźnego przestępczego półświatka, Han Solo zaprzyjaźnia się ze swoim przyszłym drugim pilotem Chewbaccą i poznaje hazardzistę Calrissiana. Tak rodzi się legenda jednego z najbardziej kultowych bohaterów w historii kina, znanego z późniejszej sagi Gwiezdne wojny.

W filmie udział biorą: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge i Paul Bettany.

Za reżyserię „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie” odpowiada Ron Howard, a producentami są Kathleen Kennedy, Allison Shearmur i Simon Emanuel. Producenci wykonawczy to: Lawrence Kasdan, Jason McGatlin, Phil Lord i Christopher Miller. Scenariusz napisali Lawrence & Jonathan Kasdan.

15 maja 2018