Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali.

19 marca 2018- 10:00

Gnomeo i Julia
Gatunek: animacja, familijny
Reżyseria: John Stevenson
Scenariusz: Andy Riley, Kevin Cecil, Ben Zazove
Obsada: James McAvoy, Emily Blunt, Chiwetel Ejiofor
Premiera w Polsce: 16 marca 2018

Słynni Gnomeo i Julia z popularnej animacji powracają w zupełnie nowym filmie! Kiedy Gnomeo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce dociera do nich, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można poprosić o pomoc… Sherlock Gnom.

Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, wspólnie będą odkrywać nieznane zakamarki miasta. Czeka ich wielka przygoda!

19 marca 2018