Fernando

Gatunek:  animacja, familijny, komedia

Reżyseria:  Carlos Saldanha

Scenariusz: Robert L. Baird, Tim Federle

Obsada: John Cena, Kate McKinnon, Anthony Anderson, Bobby Cannavale, Manning, Gina Rodriguez

Premiera w Polsce: 5 stycznia 2018

Doświadczamy tego wszyscy. Chłopcom przypisuje się kolor niebieski, a dziewczynkom różowy. Mężczyznom wpaja się, że nie płaczą. A kobiety przekonuje do tego, że powołane są do roli matki. Jest długa lista niemęskich zawodów. I równie pokaźny zestaw profesji, do których "kobiety się nie nadają". Członek śmietanki towarzyskiej nie może przyznać się, że jest prawdziwym fanem disco polo, a chłop – że kocha balet. Od momentu, kiedy wydamy z siebie pierwszy krzyk, aż do ostatniego tchnienia, świat nie przestaje nam mówić, jacy mamy być, co możemy robić, a co jest poza naszym zasięgiem. Ale świat się myli! Zamiast ślepo podążać za drogowskazami, jakie wyznaczają nam inni, powinniśmy słuchać własnego serca. Oto przesłanie animacji "Fernando"..

11 stycznia 2018