Eliminacje powiatowe XXX Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”

20 lutego 2018- 10:00

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych XXX Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”, które odbędą się w dniach 9 i 10 kwietnia 2018 roku.

Konkurs ma na celu rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 3 kwietnia roku w MDK, listownie na adres 42-700 Lubliniec, ul. Plebiscytowa 9 lub mailem na adres: mdk@lubliniec.pl.

UWAGA! Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią regulaminu, ponieważ wprowadzone zostały w tym roku zmiany w podziale kategorii.

Eliminacje powiatowe w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu:
9.04.2018 r
  • Kategoria I (klasy I-III szkoły podstawowej) – godz. 9:00 – recytacja
  • Kategoria II (klasy IV-VI szkoły podstawowej) – godz. 11:30 – recytacja

10.04.2018 r.
  • Kategoria III (klasy VII-VIII szkoły podstawowej i gimnazjum) – godz. 9:00 – recytacja

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania:

20 lutego 2018