Eliminacje powiatowe XXIX Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”

17 marca 2017- 10:00

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych XXIX Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”, które odbędą się w dniach 4 i 5 kwietnia 2017 roku.

Konkurs ma na celu rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 29 marca 2017 roku w MDK, listownie na adres 42-700 Lubliniec, ul. Plebiscytowa 9 lub mailem na adres: mdk@lubliniec.pl.

Eliminacje powiatowe w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu:
4.04.2017 r
  • Kategoria I (klasy 0-III szkoły podstawowej) – godz. 9:00 – recytacja
  • Kategoria II (klasy IV-VI szkoły podstawowej) – godz. 11:30 – recytacja
5.04.2017 r.
  • Kategoria III (gimnazjum) – godz. 9:00 – recytacja i wywiedzione ze słowa

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania ponizej:

17 marca 2017