Dżungla

Gatunek: biograficzny, dramat
Reżyseria: Greg McLean
Scenariusz: Justin Monjo
Obsada: Daniel Radcliffe, Thomas Kretschmann, Alex Russell, Joel Jackson, Yasmin Kassim
Premiera w Polsce: 22 grudnia 2017

Yossi (Daniel Radcliffe) wraz z grupą przyjaciół pragnie odnaleźć w dziczy wioskę Indian. Wraz z przewodnikiem udają się do boliwijskiej dżungli, aby zrealizować swój cel. Podczas przeprawy rzecznej Yossi wypada z łódki i wpada do wody. Cudem unika śmierci, ale oddzielony od grupy i przewodnika znającego dżunglę, zostaje zdany jedynie na siebie. Nie mając żadnych zapasów i pozbawiony jakiejkolwiek pomocy Yossi ma tylko jeden cel – przetrwać w dżungli.

13 grudnia 2017