Dzień Dziecka na lublinieckim rynku!

26 maja- 10:00

W tym roku świętowanie Dnia Dziecka będzie wyjątkowe. 1 czerwca o godz. 16.00 spotkamy się na lublinieckim rynku. Organizatorzy – Urząd Miasta Lublińca i Miejski Dom Kultury – przygotowali atrakcje dla małych i dużych dzieci.

Najmłodsi będą mogli wybierać z szeregu gier, zabaw, które specjalnie dla nich poprowadzą profesjonalni animatorzy. Każde dziecko znajdzie coś miłego dla siebie!

W tym samym czasie na rynku odbywać się będą zawody w ekstremalnym torze przeszkód. O puchar Burmistrza Miasta Lublińca, pana Edwarda Maniury rywalizowac będą drużyny:

• Ochotniczej Straży Pożarnej  w Lublińcu,
  • MonsterCross Lubliniec,
  • Calisthenic Wolves Team Lubliniec,
  • Mafia Team Lubliniec,
  • Street Workout JWK Lubliniec ,
  • STB Energia Lubliniec.

Zapraszamy do kibicowania i wspólnej zabawy! Widzimy się 1 czerwca o godzinie 16.00 na rynku w Lublińcu!