Dzieciak rządzi 2D dubbing

Gatunek: animacja, komedia
Reżyseria: Tom McGrath
Scenariusz: Michael McCullers
Obsada: Krzysztof Banaszyk (Szef Bobas), Wojciech Paszkowski (Francis E. Francis), Waldemar Barwiński (Ted Templeton), Jarosław Boberek (Wizzie / Elvis)
Premiera w Polsce: 21 kwietnia 2017

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat.  Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

20 kwietnia 2017