Drapacz chmur

Obsada: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Chin Han, Noah Taylor, Roland Møller
Produkcja: USA
Premiera w Polsce: 13 lipca 2018

Po wielkim sukcesie komedii „Agent i pół” (217 mln $) Rawson Marshall Thurber („Millerowie”) ponownie łączy siły z Dwaynem Johnsonem w filmie „Drapacz chumr”. Aktor wciela się w Willa Forda, weterana wojennego i byłego szefa jednostki FBI do odbijania zakładników. Teraz specjalizuje się w ochronie wieżowców.

Podczas misji w Chinach największy, najbezpieczniejszy budynek świata staje w ogniu, Will wrobiony jest w odpowiedzialność za to wydarzenie. Uciekając, musi ocalić swoją rodzinę, która wciąż przebywa w budynku.

17 lipca 2018