Dożynki Powiatowe

9 sierpnia 2018- 10:00

Zapraszamy na Dożynki Powiatowe, które odbędą się 26 sierpnia 2018 roku o godz. 16:00 w Amfiteatrze w Parku Miejskim.

Gwiazdami Dożynek będą: Aleksander Martinez – tancerz, piosenkarz i imitator oraz zespoły Dancing Queen – z największymi przebojami zespołu ABBA i Kolorowe Gitary w repertuarze Czerwonych Gitar. Ponadto moc atrakcji w strefie dobrej zabawy dla dzieci.

Program Dożynek Powiatowych:
• 14.30 Msza Św. w Kościele św. Stanisława Kostki w Lublińcu
• 15.30 Korowód dożynkowy (zbiórka targowisko miejskie, przejście ulicami: Grunwaldzką, 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty, Amfiteatr)
• 16.00 Część artystyczna – prezentacje gmin powiatu lublinieckiego, koncert Aleksandra Martineza i zespołów Dancing Queen oraz Kolorowe Gitary, ogłoszenie wyników konkursu na Koronę Dożynkową, wystawa zabytkowych maszyn rolniczych.

9 sierpnia 2018