Czwarta władza

Scenariusz: Liz Hannah, Josh Singer
Obsada: Meryl Streep, Tom Hanks, Sarah Paulson, Bob Odenkirk
Premiera w Polsce: 16 lutego 2018

Laureaci Oscarów Meryl Streep i Tom Hanks w nowym, opartym na fak­tach filmie Stevena Spielberga. Opowieść o najsłynniejszym śledztwie w dziejach dziennikar­stwa, które doprowadziło do ujawnienia najgłębiej skrywa­nych sekretów władz Stanów Zjednoczonych.

Dwoje wydawców dziennika "The Washington Post" Katherine Graham (Meryl Streep) i Ben Bradlee (Tom Hanks) staje na czele bezprecedensowego starcia amerykańskiej prasy z najwyższymi władzami, walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic, przez cztery dekady ukrywanych przez najwyższe władze USA.

19 marca 2018