Ciemniejsza strona Greya 2D napisy

Gatunek: melodramat
Reżyseria: James Foley
Scenariusz: Niall Leonard
Obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eloise Mumford, Max Martini, Victor Rasuk, Eric Johnson
Premiera w Polsce: 10 luty 2017
Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.
W filmie zobaczymy także: Ritę Orę, Maxa Martiniego, Hugh Dancy’ego oraz laureatki Oscara – Kim Basinger i Marcię Gay Harden.

2 stycznia 2017