BODY BALL dla kobiet w ciąży i nie tylko

17 października 2018- 10:00

Wszystkich miłośników ruchu zapraszamy na poranne zajęcia fitness z instruktor Agnieszką Kondracką!

UWAGA! Pierwsze zajęcia 25.10.2018 roku – BEZPŁATNE.

Zajęcia BODY BALL dedykowane są dla każdego, a w szczególności dla kobiet w ciąży od II trymestru. Body Ball to ćwiczenia z piłką, o niskiej intensywności, bez podskoków i gwałtownych ruchów oraz bez spinania mięśni prostych brzucha. Pomagają w bezpieczny sposób utrzymać formę, zapobiegają bólom kręgosłupa, odciążają stawy, usprawniają przemianę materii, wzmacniają pośladki, uda, łydki i ramiona oraz plecy. Zakończenie treningu stanowią ćwiczenia rozciągające oraz relaksacyjne, które pomagają się rozluźnić.

*kobiety w ciąży chcące skorzystać z zajęć proszone są o dostarczenie zaświadczenia od lekarza o braku przeciwwskazań do wykonywania treningu fitness.

Agnieszka Kondracka o sobie:
Ruch i wszelka aktywność fizyczna jest dla mnie nieodłącznym elementem życia od zawsze. Dodaje mi energii i jest doskonałym sposobem na radzenie sobie ze stresem dnia codziennego. Uczęszczałam na różnorodne formy zajęć fitness, aby w końcu wybrać te, które dają największe efekty w postaci utrzymania dobrej kondycji i sprawności ciała.
Jestem Instruktorem sportu o specjalności Fitness, Trenerem personalnym, Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności: ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hatha joga. Ukończyłam kurs instruktora jogi dla dzieci oraz liczne szkolenia m.in. Trening funkcjonalny, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży i trening mięśni dna miednicy, Trening w podwieszeniu, Fitness  pump. Stale się rozwijam i dokształcam. Sport i zdrowy styl życia to moja największa pasja, którą pragnę się dzielić z uczestnikami moich zajęć. Zapraszam serdecznie do MDK Lubliniec na poranne treningi dodające energii na cały dzień!

Koszt zajęć: 10 zł
Czas trwania zajęć: 50 minut