Barbie w świecie gier 2D dubbing

Gatunek: animacja
Reżyseria: Conrad Helten, Zeke Norton
Scenariusz: Nina B. Bargiel
W polskiej wersji językowej:
Produkcja: USA
Czas trwania: 82 minuty
Premiera w Polsce: 24 lutego 2017

Przygotuj się na turbodoładowaną przygodę! Gdy Barbie zostaje w magiczny sposób wciągnięta w świat swojej ulubionej gry wideo, staje się jedną z pojawiających się w niej, ścigających się na wrotkach postaci. W grze poznaje nowych przyjaciół: uroczego Pana Chmurkę oraz Bellę, księżniczkę na rolkach. Razem dowiadują się, że pewien złośliwy Emotkowy Wirus chce przejąć kontrolę nad całą grą. Podczas wspólnej podróży z poziomu na poziom Barbie musi przemieniać się oraz wykazać się niespotykanymi umiejętnościami i nieszablonowym sposobem myślenia, aby ocalić zespół i wygrać grę!

14 lutego 2017